شما اینجا هستید
اخبار » حاشیه های پیش از افتتاح آزمایشی فرودگاه سقز

بهزاد رحیمی نماینده مجلس در این مراسم شرکت نکرده و یا شاید هم دعوت نشده و اعتراضات شدیدی در قالب نامه و بیانیه نسبت به این برنامه داشته و آن را افتتاح نمایشی دانسته است.

🔺 در مقابل محسن بیگلری نماینده سابق در فرودگاه حاضر و شب گذشته نیز با صدور بیانیه ای از تسریع در افتتاح فرودگاه سقز استقبال و از اکثر مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و پیمانکاران دخیل در پروژه بجز فرماندار فعلی سقز تشکر کرده است.

🔹 جمعی از اهالی کانی کبود با تجمع جلو فرودگاه، خواستار احداث جاده جایگزین برای این روستا شدند.
جاده قبلی روستا بعلت احداث فرودگاه قطع شده و باعث طولانی شدن مسیر شده لذا اهالی خواستار احداث جاده جدید از پشت شهرک دانشگاه هستند.

🔺 پیمانکاران پروژه با اشاره به تلاش ها و فعالیت های ۲ سال اخیر خود برای پیشرفت فرودگاه سقز، خواستار دیده شدن این زحمات توسط رسانه ها و آثار مثبت فرودگاه شدند.

🔸در صورت جدیت و تداوم پیشبرد اقدامات فعلی، احتمالا در چند ماه آینده امکان فعالیت فرودگاه و جابجایی مسافر فراهم شود اما مواردی چون محوطه سازی در سال های آتی به اتمام می رسد.

🗣مدیرکل فرودگاه‌های کوردستان اعلام کرد: اولین پرواز آزمایشی فلایت چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی در فرودگاه سقز به زمین خواهد نشست.
هواپیمای فلایت چک، هواپیمایی است که به طور مداوم بین تمام فرودگاه‌های فعال در کشور پرواز کند و شرایط آنها را برای ایمنی و مراقبت از پرواز تایید کند.
این هواپیما وظیفه سرک‌کشی به کلیه فرودگاه‌های کشور را دارد.

🆔 @saqqezrudaw

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری سقز رووداو | خبری | تفریحی | شخصی | اقتصادی | ورزشی | فرهنگی