شما اینجا هستید
اجتماعی » برگزیدگان سی و یکمین جشنواره تئاتر کوردستان معرفی شدند

در ادامه این مراسم بر اساس آرا هیأت داوراند دربخش آفیش و بروشور شعیب مکتب‌داری با نمایش «روئیدن» از سنندج و در بخش طراحی لباس هم که ۳ کاندیدا داشت، نیما ایمانزاده برای نمایش «باب بارا» برگزیده شدند.

بخش طراحی صحنه این جشنواره ۴ کاندیدا داشت که شعیب مکتبداری با نمایش «روئیدن» از سنندج با رأی هیأت داوران به عنوان برگزیده انتخاب شد.

در بخش بازیگری از لیلا عزیزپور بازیگر نمایش «یک زندگی بهتر» از سقز و بنیامین احمدی بازیگر نمایش «خوکدانی» از دیواندره تقدیر شد.

بخش بازیگری زن در این دوره از جشنواره پنج کاندیدا داشت که با رأی هیأت داوران به طور مشترک میدیا ذاکری بازیگر نمایش «خون منتشر» از بیجار و پریسا قلی پور بازیگر نمایش «روئیدن» از سنندج به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

بخش بازیگری مرد هم پنج کاندیدا داشت، لوح تقدیر هیأت داوران در این بخش به سهند تورانی بازیگر نمایش «روئیدن» از سنندج اهدا شد و ایوب طالب پور برای نمایش «خون منتشر شد» به عنوان بازیگر برگزیده معرفی شد.

بخش نویسندگی در این جشنواره هم سه کاندیدا داشت که با رأی هیأت داوران از شعیب مکتبداری نویسنده نمایش «روئیدن» از سنندج تقدیر شد و صابر دلبینا نویسنده نمایش «خون منتشر» به عنوان برگزیده این بخش معرفی شد.

در بخش کارگردانی ۶ کاندیدا معرفی شده بودند که با رأی هیأت داوران از شعیب مکتبداری کارگردان نمایش «روئیدن» از سنندج تقدیر شد و نیما ایمانزاد کارگردان نمایش «باب بارا» از سنندج عنوان برگزیده را کسب کرد.

گفتنی است، با رأی هیأت داوران نمایش‌های «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمانزاده و «روئیدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتبداری از سنندج به جشنواره بین المللی فجر راه یافتند.

لوح سپاس ویژه سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر کوردستان به فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از خانواده بهداشت و درمان استان تقدیم شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سایت خبری سقز رووداو | خبری | تفریحی | شخصی | اقتصادی | ورزشی | فرهنگی